İkici El Bidon

Bidonlarda kullanılan ham maddesinin plastik olması nedeniyle geri dönüşüme uygundur. Bir çok bidon kullanımı sonrası çöpe atılarak doğal dengeye zarar vermektedir. Yapılması gereken geri dönüşüm imkanı olan bir madde olarak tekrar kullanıma kazandırılması gerekmektedir.

Neden İkinci El

Bidon fiyatlarına gelen yüksek oranlı zamlar ikici el bidon ihtiyacına yol açmaktadır. Farklı modellerde ve ebatlardaki bidonları ikinci el olarak da bulmak mümkündür. Bu firmalar hem almak hem de satmak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Tekrar kullanılabilir şekilde olan bidonlar gereken temizleme işleminden geçirilmektedir. Yüksek sayıda bidon ihtiyacı duyanlar için ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Fiyat olarak daha ucuz olması nedeniyle ikici el bidon firmaların ek maliyetlerini azaltmasına yardımcı olmaktadır.

İkinci El Bidon Satanlar

Piyasada istenilen sayılarda ikici el bidon bulmak mümkündür. Farklı ihtiyaçlara uygun modelleri de bu piyasa sayesinde daha ekonomik fiyatlarla alınabilmektedir. Tüm ebatlarda bidon bulma şansı vardır. Birçok firma bidon ihtiyacını bu şekilde karşılamaktadır.  Özellikle yüksek sayıda bidon ihtiyacı olanlar bu piyasayı tercih etmektedir.

İkinci El Bidon Fiyatları

Plastik bidonlar kontrol edilmektedir. Delik, kapağı eksik olan ürünler kesinlikle satılmamakta ve alınmamaktadır. Bidonların kullanılabilir durumda ve eksiksiz olması gerekmektedir. Deforme olmuş, delik ikici el bidon alım satımı yapılmamaktadır. Bidon ihtiyacını ekonomik şekilde çözmek isteyenlerin genellikle başvurduğu bir yöntemdir.

Aynı zamanda tekrar kullanımı sağlanmakta olduğundan doğaya zarar vermez. Fiyat olarak büyük oranda daha ucuzdur. Fiyatlandırmasında plastik fiyatları baz alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir