İkici El Bidon Alanlar

Plastik maddesinin dayanıklı olması, çok farklı alanlarda kullanılmasına neden olmuştur. Mavi plastik bidonlar, özellikle temizlik maddelerinin ambalajlanmasında sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra varil  büyüklüğünde üretilen kulplu bidonlar, turşu bidonu olarak satışa sunulmaktadır. Ayrıca içi beyaz renkte olan turşu bidonları ve içi kırmızı renkte olan plastik bidonlar, gıda ve kimyasal madde saklanması amacıyla kullanılmaktadır.

Mavi Renkli Plastik Bidonlar

HCl, nitrik asit ve benzeri birçok asit maddenin depolanmasında kullanılan mavi renkli bidonlar, .eşitli sektör tarafından tercih edilmektedir. Toptan temizlik kimyasalları üretimi hizmetini veren birçok firma, mavi renkli plastik bidonlara ihtiyaç duymaktadır. Mavi renkli plastik bidon alan yerler açısından fiyat önemli bir kriterdir. 

İkinci El Bidon Nasıl Alınır?

Sıfır bidonlarında meydana gelen fiyat artışı sebebiyle ikinci el bidonlara olan rağbet artmaktadır.
Dayanıklı ve kullanışlı olmaları sebebiyle ikinci el bidonlar, birçok sektörde kullanılmaya devam etmektedir. Özellikle temizlik maddesi satıcıları için plastik bidonlar oldukça değerlidir. Dolayısıyla plastik bidon alan yerler, bu ihtiyacı karşılamaya başlamıştır. Fazlalık olarak değerlendirilen ve yer kaplayan bidonlar, plastik ikinci el bidon alan yerlere verilebilir. Plastik bidon alan yerler, uygun fiyata bidon satın almak isteyenler için uygun bir alternatiftir. 25, 35 ve 75 litrelik plastik bidonlar, ikici el bidon alanlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdir.

Bidonların Özellikleri Nelerdir?

Alım işlemlerinde, bidonun kullanılabilir olmasına dikkat edilmektedir. Özellikle kapağının olması gerekir. Kapağı olmayan bidonlar ‘hurda’ kategorisine alınmaktadır. Ayrıca bidonun delik olup olmaması da alım işlemi için önemlidir.

İkinci El Bidon Fiyatları

Bidon alımında plastik fiyatları göz önünde bulundurulmaktadır. Plastik bidon alan yerler, fiyatlandırma işlemini düzenli bir şekilde güncellemektedir. Ayrıca bazı firmalar bidon sayısına göre servis hizmeti sunabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir